פרקט לחדר הילדים

 

  החלטתם לשדרג את רצפת חדר הילדים שלכם?

חשוב שתדעו לבחור את הפרקט הנכון.

לפני שאתם ממהרים לקנות פרקט עליכם לבדוק מס' דברים חשובים ע"מ לשדרג את החדר נכון עבור ילדיכם.

  גודל החדר - לחדר קטן מידי נעדיף פרקט בהיר אבל לא מידי בהיר, כדי שנוכל לתת תחושה לחדר שהוא גדול.

  גיל הילד ואופיו - חשוב מאד לבחור את הפרקט בהתאם לגיל הילד וכמובן לבחור פרקט שיתאים לו להמשך השנים. (לנער מתבגר בגיל העשרה לא נבחר פרקטים בצבעים המשדרים רצינות ורשמיות. נבחר פרקט בעל צבע חם וטקסטורה דומיננטית שתספק לחדר את המראה המיוחד והטיפה שובבי)

צריך גם לבדוק אם הילד ישמור על רצפת הפרקט, לכן לא נבחר פרקט בהיר מידי או פרקט בעל ציפוי מבריק מאד. פרקטים אלו אמנם מרהיבים ביפיים מצד אחד אך מצד שני מבליטים כל סימן והיות וזה חדר ילדים שחשוב שהם ירגישו בחדר משוחררים ולא מוגבלים, צריך לרכוש להם פרקט שיתאים לצרכיהם וישדרג את מראה החדר אך לא יגביל מידי את צעדיהם והתנהולתם על רצפת הפרקט.

  ריכזנו עבורכם מס' טיפים לרכישת הפרקט עבור חדר הילדים :

  לחדר תינוקות : 

אנו ממליצים לבחור דגמים בהירים וניטראלים אך בגוונים חמים על מנת ליצור תחושת חמימות בחדר. היות ותינוקות לרוב נמצאים בתוך הלול או המיטה שלהם. גם אם הם יהיו על הרצפה, מן הראוי שיהיה מונח שטיח. אך פחות יהיה סיכוי שהפרקט יתלכלך וגם אם כן, פרקט איכותי אמור להיות עמיד בפני כתמים ולכלוך. רק המטרה שתהיה פחות התעסקות בניקיון הפרקט. גם צריך לחשוב שהתנוקות יגדלו, אז צריך לבחור פרקט שלא יגביל את החדר בהמשך.

 

  לחדר ילדים עד גיל 13 :
ילדים אוהבים מרחב, חופשיות, צריך לבחור להם פרקט המרחיב את החדר ומקנה תחושה של חמימות. חשוב לבחור פרקט חזק ועמיד היות וילדים גם אוהבים לרוץ בחדר ולשחק במשחקים על הרצפה, פרקט שהליבה שלו פחות יציבה לא יחזיק לאורך זמן ויגיע למצב שחיקה. אנו ממליצים שתבחרו לילדיכם פרקט מאט ולא מבריק.

לבנים : מומלץ לבחור פרקט בגוון חום בהיר, צהבהב, 
לבנות : צבע בהיר אבל לא מידי, קרם יכול להתאים, אופוויט, אפור, אלון טבעי.

  לנערים ונערות בגיל העשרה :
לילדים בגיל העשרה, מומלץ לשלב לחדר גוונים חמים ודינאמיים. היות וזה גיל תוסס ומלא חיים, חשוב לבחור פרקט שאינו אלגנטי מידי ובעל ברק. חשוב שהפרקט יהיה מרהיב ולא משעמם ויחד עם זאת שלא יגביל מבחינת תחזוקת הניקיון שלו. בכל זאת, לנערים מתבגרים לא תמיד יש סבלנות וזמן להקפיד על ניקיון הפרקט שלהם.

לבנים : מומלץ לבחור פרקט בגווני חום, כתום, צהבהב, אפור שהוא אופנתי מאוד, בעל מראה דינאמי אך לא מידי. (כגון: אלון כפרי, דגם הזית שלנו, )
לבנות : צבעים בהירים אבל לא מידי, אלון מולבן יכול להתאים, אלון בצבע קרם, דגם האלון המוכסף שלנו, אפור

לעיצוב מושלם של החדרים מומלץ לשלב טפטים

 


| פרקט || פרקט מחיר || פרקט מחירים || פרקט לחדר הילדים |
בניית אתרי אינטרנט משרד_אינטראקטיב עיצוב לוגו